Nieuws

BeNeLux Kampioenen 2015

post image

Slechts 1 week na het Belgisch Kampioenschap in Hasselt, konden de dansers weer meedingen voor een andere titel: Benelux kampioen 2015!
Ook hier deden onze Belgische dansers het zeer goed, en volgende koppels mochten de titel BeNeLux Kampioen 2015 mee naar huis nemen:

Debutanten reeksen:

- D-klasse Combi 2: Greet Kenis & Heidi Samec
- D-klasse Duo 1: Jana Vanes & Jolien Vanes
- D-klasse Duo 2: Danielle Serwy & Saskia Driesen

Amateurs reeksen:

- A-klasse Combi 1 Standard: Klaartje Peeters & Heidi Samec
- A-klasse Duo 2 Latin: Devona Boessen & Shardee Boessen
- A-klasse Duo 2 Standard: Linda Kull & Marcel Smet

Hoofdklasse reeksen:

- Hoofdklasse Combi 1 Latin: Silke Jansen & Frauke Jansen
- Hoofdklasse Duo 1 Latin: Klaartje Peeters & Greet Kenis
- Hoofdklasse Duo 1 Standard: Klaartje Peeters & Greet Kenis
- Hoofdklasse Duo 2 Latin: Elien Bervoets & Greet Bervoets
- Hoofdklasse Duo 2 Standard: Elien Bervoets & Greet Bervoets

We wensen iedereen een dikke proficiat met deze titels!!!

Alle BeNeLux titels

Natuurlijk waren er ook in andere klassen BeNeLux titels te verdienen, en deze werden behaald door volgende dansers:

- D-klasse combi 1: Jimmy van Onna & Kelly van Onna (Arnhem/Braamt - NL)
- D-klasse combi 2: Greet Kenis & Heidi Samec (Lommel - BE)
- D-klasse duo 1: Jolien Vanes & Jana Vanes (Keerbergse Amigo's - BE)
- D-klasse duo 2: Danielle Serwy & Saskia Driesen (Sensation - BE)
- A-klasse combi 1 latin: Saskia Moonen & Christian Schoeber (Venlo - NL)
- A-klasse combi 2 latin: Anouk van Zandvliet & Daphne van de Langenberg (Rosmalen - NL)
- A-klasse combi 1 standaard: Klaartje Peeters & Heidi Samec (Lommel - BE)
- A-klasse combi 2 standaard: Astrid Jonker & Danny Castien (Hoofddorp - NL)
- A-klasse duo 1 latin: Jimmy van Onna & Kelly van Onna (Arnhem/Braamt - NL)
- A-klasse duo 2 latin: Devona Boessen & Shardee Boessen (Sensation - BE)
- A-klasse duo 1 standaard: Silvia Manders & Anke van Lanen (Zeeland - NL)
- A-klasse duo 2 standaard: Linda Kull & Marcel Smet (Dansprovant - BE)
- H-klasse combi 1 latin: Silke Jansen & Frauke Jansen (Lommel - BE)
- H-klasse combi 2 latin: Rosanna Schellekens & Kimberly vd Broek (Rosmalen - NL)
- H-klasse combi 1 standaard: Reiner Kober & Birgit Habben-Kober (Bochum - DE)
- H-klasse combi 2 standaard: Celestine Zegers & Remco van Sabben (Rosmalen - NL)
- H-klasse duo 1 latin: Klaartje Peeters & Greet Kenis (Lommel - NL)
- H-klasse duo 2 latin: Elien Bervoets & Greet Bervoets (Mechelen - NL)
- H-klasse duo 1 standaard: Klaartje Peeters & Greet Kenis (Lommel - NL)
- H-klasse duo 2 standaard: Elien Bervoets & Greet Bervoets (Mechelen - NL)
- Senioren standaard 1: Arna van Vugt & Ben van Vugt (Zeeland - NL)
- Senioren standaard 2: Nel van de Vegte & Henk van de Vegte (Soest - NL)